Гриль-бар Ранчо

Оновлений гриль-бар «Ранчо» зустрічає своїх гостей з світлим просторим інтер’єром та широким асортиментом страв і напоїв.

Ранчо — це гриль-бар у Івано-Франківську, в якому усі страви готуються виключно на вогні, що придає їм особливого смаку та індивідуальності.

 

Телефон для замовлень:
(050) 338 6524

Оновлений гриль-бар «Ранчо» зустрічає своїх гостей з світлим просторим інтер’єром та широким асортиментом страв і напоїв.

Ранчо — це гриль-бар у Івано-Франківську, в якому усі страви готуються виключно на вогні, що придає їм особливого смаку та індивідуальності.

Соковиті стейки, ніжна риба, ароматні реберця, великі м’ясні тарілки для дружних компаній: все це, майстерно приготовлене на грилі або у вугільній печі, ви зможете скуштувати саме в нашому гриль-барі. Страви на вогні, спеціально підібране меню салатів, закусок та десертів задовільнить найвибагливіші смаки.

Основу барної карти складає пиво провідних виробників Європи та місцевих крафтовиків, пивні коктейлі і традиційні міцні алкогольні напої.

Оновлений дизайн гриль-бару «Ранчо» надихнули екологічні тренди. Усе тут натуральне: масивна деревина, стіни, вкриті сумішшю глини і соломи, керамічні світильники. Навіть барна стійка вмістила справжню солому.

Працює відкрита тераса з неймовірним видом на міське озеро.

Формат пабу забезпечує постійна трансляція спортивних подій на великому екрані.

Гриль-бар «Ранчо» — це атмосферне і одночасно стильне місце, де можна організувати святкування для різних компаній. За бажанням, Ви можете замовити залу для проведення свята, корпоративу, банкету.

До зустрічі, друзі!!!

Ласкаво просимо завітати до нас!!!

Фотогалерея