Бенкетна зала

Розрахований на 80 посадкових місць, просторий світлий зал, з авторським інтер’єром, який вдало поєднує все краще з європейського досвіду та таланти місцевих майстрів. Великі панорамні вікна, вид на мальовниче озеро — все це створює затишок для кожного гостя, дарує відчуття легкості та свободи. Відвідувачів приємно здивує своєрідний зал-трансформер. Всі меблі тут можна трансформувати залежно від події чи настрою гостей. В інтер’єрі поєднано лише екологічно чисті матеріали: дубова підлога, натуральне дерево, скло, вапно та метал.

Це не простий інтер’єр, але тим не менш він залишається українським, класичним і власне франківським. Все у новому залі створене українськими дизайнерами, інтер’єрне «письмо» (зображення), яке гості можуть побачити було створене в Івано-Франківську і опубліковане в енциклопедіях XIX століттям. Незважаючи на особливу «чорну» підлогу інтер’єр є легким.

Зал ідеально підходить для проведення різного типу святкувань: весільних церемоній, запальних вечірок, корпоративних та дружніх вечорів, сімейних свят чи дитячих днів народжень на найвищому рівні. Тут вам допоможуть підготувати романтичну вечерю, презентацію проекту чи ділову зустріч з партнером.

Затишна та доброзичлива атмосфера та достойний сервіс нікого не залишить байдужим. Побувавши тут одного разу — Вам неодмінно захочеться повернутися.

Телефон для замовлень:
(050) 433 1937

Фотогалерея