Новорічні корпоративи 2019 в Reikartz Парк Готель

Запрошуємо Вас провести незабутній, по-справжньому яскравий передноворічний вечір в колі друзів і колег в ресторані Альпійський, разом із спеціальною святковою програмою.

Не за горами новорічні та різдвяні свята, і особливе святкування в колі рідного колективу.

Корпоративні вечірки стали невід'ємною частиною розвитку внутрішньої культури будь-якого підприємства, коли поруч вірний друг і партнер, перевірений часом і вчинками. Корпоратив - це підсумок прожитого року та натхнення на нові ідеї, плідну працю.

Неперевершені кулінарні шедеври зроблять Ваше корпоративне свято незабутньо смачним та по сімейному теплим. Святкове оформлення залу, тематична фото зона, музичний супровід від DJ, веселий ведучий, новорічні конкурси та розваги, вітання Діда Мороза та запальні танці не залишать байдужим нікого.

Зал ресторану з загальною вмістимістю до 110 осіб, індивідуальний підхід при складанні святкового меню та проведення заходу, окремий затишний VIP зал для 30 осіб. 

Меню для новорічних корпоративів:
Холодні закуски:
-    М’ясне асорті, Сирна тарілка/Сирне плато, Карпачо з лосося, Соління асорті, Оселедець з цибулею, Паштет печінковий, Язик нарізка з хріном.

Гарячі Закуски/Основні страви:
-    Телятина з припущеними овочами, Форель з кедровим горіхом, Квасоля стручкова, Свинина з соусом Дор Блю, Картопля по-селянськи.

Салати:
-    Салат з в’яленими томатами, Салат Цезар з куркою, Салат Шедевр.

Інше:
-    Узвар, Вода Девайтіс, Алкоголь на вибір.

Феєрверк Новорічного настрою Вам ГАРАНТОВАНО!!!

Для резервування, отримання додаткової інформації , будь ласка зв’яжіться з нами:
(050) 433-19-37 - адміністратор ресторану
(0342) 595-595 - рецепція готелю

 

Будемо раді зустрічі.